پایان نامه کارشناسی ارشد با عنوان : بررسي رابطه فرهنگ سازماني و پیاده سازی نظام مدیریت ‌دانش در ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا)

دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   بررسي ارتباط فرهنگ سازماني و پیاده سازی نظام مدیریت ‌دانش در   ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا)

تکه ای از متن پایان نامه :

اقدام رعايت مي‌گردد. اين دسته از ارزش‌ها به سازمان غيررسمي و شبكه‌هاي اجتماعي درون‌سازماني اشاره دارد كه بسيار مهم مي‌باشد (اميني و همكاران، 1390، 12).

دانش در سازمان اهميت فراوان دارند. داونپورت و پروساك (1998) نيز در اشاره به اصول مديريت دانش براين باورند كه :

1) دانش نشأت‌گرفته از افكار افراد می باشد و در افكار افراد جاي دارد 2) تسهيم دانش مستلزم اعتماد می باشد 3) حمايت مديريت و تخصيص منابع براي مديريت دانش ضروري می باشد و در نهايت 4) فناوري رفتارهاي داشي جديد را امكان‌پذير مي‌سازد.

آخرين تحقيقي كه در اين قسمت بيان خواهد گردید توسط علي‌اكبر احمدي و حسين مباركي با عنوان تجزيه و تحليل ارتباط بين فرهنگ سازماني و خلاقيت كاركنان وزارتخانه بهداشت، درمان وآموزش پزشكي صورت گرفته و در پايان به‌اين نتيجه دست يافتند كه سازمان‌ها مي‌توانند با توافق بر سر ارزش‌ها و باورهاي موجود در سازمان )فرهنگ سازماني(، تطابق با تغيير، هماهنگي در كار و همسو كردن اهداف فردي و سازماني به افزايش خلاقيت كاركنان كمك نمايند و برنامه‌ريزان نيز نمي‌توانند اساس و معيار افزايش خلاقيت افراد را بدون در نظر داشتن فرهنگ سازماني پايه‌ريزي نمايند.

 بررسي ارتباط فرهنگ سازماني و پیاده سازی نظام مدیریت ‌دانش در ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا)

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه:مطالعه ارتباط فرهنگ سازمانی و پیاده سازی نظام مدیریت ‌دانش در ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا)

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.