معرفی و رتبه بندی معیارهای طراحی کارانه در پروژه های ساختمانی با استفاده از تصمیم گیری چندمعیاره – پایان نامه مهندسی صنایع

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

معرفی و رتبه بندی معیارهای طراحی کارانه در پروژه های ساختمانی با استفاده از تصمیم گیری چندمعیاره

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

صنعت ساختمان

صنعت ساختمان از صنایع بسیار بزرگ است که گردش مالی آن در جهان بیش از4000 میلیارد دلار در سال است. این صنعت ویژگی های منحصربفردی دارد که خصوصاً در بحث ارزیابی عملکرد و طراحی نظام پرداخت پاداش و کارانه باید مورد توجه قرار بگیرد. یکی از این ویژگی ها اینست که به دلیل ماهیت پروژه ای بودن این صنعت بسیاری از افرادی که با یکدیگر در یک پروژه ساختمانی کار می کنند در پایان پروژه از یکدیگر جدا شده و احتمالاً ممکن است دیگر با یکدیگر کار نکنند. هر پروژه منحصربفرد است و می تواند یک ساختمان، یک بزرگراه، یک کارخانه یا پل باشد که هریک شرایط مختص به خود را داشته بطوریکه با دیگری قابل مقایسه نباشد. همچنین این صنعت، جزء صنایعی است که ورود به آن آسان بوده و موانع کمی بر سر راه شرکت ها وجود دارد و هر مجموعه ای با تعدادی ابزار یا کامیون می تواند خود را یک شرکت ساختمانی بداند. همچنین علی رغم آسانی ورود به این صنعت، موانع بسیاری برای خروج وجود دارد. فروش ابزارها و وسایل ساختمانی بزرگ و تخصصی بسیار مشکل است و ممکن است بسیاری از شرکت ها قصد خروج از آن را داشته باشند، اما نتوانند.

اما در صنعت ساختمان افراد جزو دارایی های اصلی شرکت ها هستند. بنابراین شرکت ها باید برنامه هایی برای جذب و نگه داشت کارکنان اجرا کنند. یک طرح جبران خدمات و تشویقی درست ساختار یافته به سازمان این اجازه را می دهد تا زحمات کارکنان را بر اساس عملکرد شرکت جبران کند. یک نکته مهم در طراحی چنین مکانیسم هایی هم راستایی اهداف شرکت با کارکنان است. در صنعت ساختمان با توجه به اهمیت نیروی انسانی، اهداف یک بسته تشویقی می تواند شامل، جذب بهترین کارکنان، نگه داشت کارکنان با عملکرد بالا، انگیزه بخشیدن به کارکنان برای عملکرد عالی و ایجاد یک مزیت رقابتی برای شرکت باشد. اما نظام های تشویقی از صنعتی به صنعت دیگر متفاوت هستند.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

پایان نامه معرفی و رتبه بندی معیارهای طراحی کارانه در پروژه های ساختمانی با استفاده از تصمیم گیری چندمعیاره

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

پایان نامه معرفی و رتبه بندی معیارهای طراحی کارانه در پروژه های ساختمانی با استفاده از تصمیم گیری چندمعیاره

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی صنایع با عنوان 

معرفی و رتبه بندی معیارهای طراحی کارانه در پروژه های ساختمانی با استفاده از تصمیم گیری چندمعیاره

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.