ضرورت وجود سیستم های فروش آنلاین

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 ضرورت وجود سیستم های فروش آنلاین

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

–   خلاصه و نتیجه گیری کلی :

توسعه رسانه های دیجیتال و به نوعی انقلاب ديجيتالي قابليت هاي جديدي را هم براي مشتري و هم براي شركت هاي فعال در این بازار خلق كرده است. قابلیتهایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود کاملا جدا کرده و دنیای تازه را به روی تاجران باز کرده است.

قابلیت هایی که فعالان این عرصه را قدرتمند تر از همیشه کرده و نبوغ و خلاقیت را عامل اصلی موفقیت می داند .از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

1- افزايش چشمگير قدرت خريدار: امروزه تنها با يك كليك، خريداران مي توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقايسه كرده و پاسخ هاي خود را در كسري از ثانيه دريافت كنند. ديگر نيازي به رانندگي تا فروشگاه و پارك، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نيست.

حتي در مواردي مي توانند قيمت هاي درخواستي خود را تعيين كنند (مثلادر مورد هتل و بليت هواپيما) تا عرضه كنندگاني كه مي توانند شرايط خريدار را فراهم كنند با او تماس بگيرند، به عبارتي به يك مناقصه دست بزنند. خريداران مي توانند با دست به دست دادن به ديگران و افزودن حجم خريدشان، از تخفيف بيش تري بهره مند شود.

2- دسترسي به انواع بيش تري از كالاها و خدمات:  امروزه خريداران مي توانند تقريبا هر آنچه را كه مي خواهند از طريق اينترنت سفارش دهند (در كشور خودمان هم مسير توسعه تجارت و كسب و كار اينترنتي به اين هدف تمايل دارد) مانند اثاثيه منزل، ماشين هاي شست وشو، مشاوره مديريتي و حقوقي و دارويي. به عنوان مثال آمازون دات كام (Amazon.com) خود را بزرگ ترين فروشگاه كتاب با بيش از سه ميليون جلد كتاب معرفي مي كند; شرايطي كه هيچ فروشگاه كتاب فيزيكي نمي تواند از پس آن برآيد. به علاوه، خريداران قادرند اين كالاها را از سرتاسر جهان سفارش دهند كه اين امر براي مردم كشورهايي كه با قيمت هاي بالاسروكار دارند، موقعيتي ويژه به حساب مي آيد. به اين معنا كه خريداران در كشورهاي با هزينه و قيمت بالامي توانند با سفارش كالاها و خدمات مورد نياز به كشورهاي ارزا ن تر از ميزان هزينه هاي خود بكاهند.

3- كسب اطلاعات فراوان در مورد همه چيز:  خريداران مي توانند تقريبا تمامي روزنامه هاي جهان از اقصي نقاط آن را بخوانند و به دايره المعارف ها، فرهنگ هاي لغت، اطلاعات پزشكي، رتبه بندي فيلم ها، گزارشات مصرفي و بي نهايت منابع اطلاعات آنلاين دسترسي داشته باشند.

4- سهولت بيش تر در سفارش دادن، روابط متقابل و تحويل گرفتن سفارش: مشتريان امروزي مي توانند از خانه، دفتر كار و حتي از طريق تلفن همراه، به صورت 24 ساعته و در تمامي هفت روز هفته سفارشات خود را ارايه بدهند و در ضمن اين محصولات در كم ترين زمان به دست آن ها مي رسد.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

ضرورت وجود سیستم های فروش آنلاین

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 ضرورت وجود سیستم های فروش آنلاین

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.