دانلود پایان نامه رشته مهندسی صنایع : مدل‌سازی تصادفی چندهدفه زنجیره تأمین ازلحاظ کیفیت مطالعه موردی شرکت فرآورده‏های لبنی کاله

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

مدل‌سازی تصادفی چندهدفه زنجیره تأمین ازلحاظ کیفیت مطالعه موردی شرکت فرآورده‏های لبنی کاله

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

ضرورت پژوهش

تاکنون پژوهش‌هایی بسیار کمی بوده‌اند که هزینه‏ی کیفیت را در طراحی زنجیره‏‎ی تأمین دخیل کرده‏اند و آن دسته از تحقیقاتی که وجود داشته‏اند نیز، همه ابعاد هزینه‏ی کیفیت (پیشگیری، ارزیابی، شکست) را مدنظر قرار نداده‏اند. در این پایان‏نامه، برای اولین بار همه ابعاد هزینه‏ی کیفیت در طراحی زنجیره‏‎ی تأمین مدنظر قرارگرفته‌اند. بعلاوه، هزینه‏ی کیفیت تأمین‏کنندگان و هزینه‏ی کیفیت خدمت‏دهی مراکز توزیع در تابع هدف هزینه در نظر گرفته‌شده است که این دو هزینه نیز برای اولین بار به این شکل، در زنجیره‏های مورداستفاده قرارگرفته‌اند.

از ویژگی‏های اصلی دیگر این پژوهش این است که با رویکردی جدید به کیفیت کل زنجیره نگاه شده است. در این پایان‏نامه، کیفیت تأمین‏کنندگان، تولیدکننده و توزیع‏کنندگان به‌طور همزمان موردبررسی واقع می‌شوند که از این حیث، بی‌همتا هست. درواقع، در این پایان‏نامه با در نظر گرفتن کیفیت در همه اجزاء زنجیره و مطلوبیت مشتریان توجه زیادی شده است. در حقیقت، توجه به خواسته‏های مشتریان در بلندمدت سبب منفعت زنجیره‏‎ی تأمین می‌شود چراکه مشتریان از سرمایه‏های سازمان بوده و حفظ مشتریان و جذب مشتریان جدید همگی به پایداری و افزایش سهم بازار در یک بازار رقابتی کمک شایان توجهی می‏نماید.

در بیشتر پژوهش‌های صورت گرفته حوزه‏ی زنجیره‏‎ی تأمین که از برنامه‏ریزی چند دوره‏ای استفاده کرده‏اند، زنجیره‏‎ی تأمین دارای سطوح کمتر (یک سطح یا دو سطح) هست. دلیل این امر، مشکل بودن استفاده از این نوع برنامه‏ریزی به دلیل پیچیدگی زنجیره‏‎ی تأمین هست اما در این پایان‏نامه، به علت اینکه هدف، ارائه‏ی مدلی جامع و فراگیر هست برنامه‏ریزی چند دوره‏ای برای زنجیره‏‎ی تأمین پیشنهادی در نظر گرفته‌شده است.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

مدل‌سازی تصادفی چندهدفه زنجیره تأمین ازلحاظ کیفیت مطالعه موردی شرکت فرآورده‏های لبنی کاله

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

پایان نامه مدل‌سازی تصادفی چندهدفه زنجیره تأمین ازلحاظ کیفیت مطالعه موردی شرکت فرآورده‏های لبنی کاله

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی صنایع با عنوان 

مدل‌سازی تصادفی چندهدفه زنجیره تأمین ازلحاظ کیفیت مطالعه موردی شرکت فرآورده‏های لبنی کاله

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.