دانلود پایان نامه در مورد : تصادفات جاده اي

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

بررسي تلفات ناشي از تصادفات جاده­اي استان مازندران در سال 1392

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

فرهنگ سازي رفتار رانندگان

در دنياي معاصر, با تغيير سريع وسايل حمل و نقل و تنوع آنها, تحولات بسيار گسترده و عميقي در شيوه­هاي رفت و آمد صورت گرفته است كه مي­توان از آن به عنوان فرهنگ رانندگي نام برد. كوشش در جهت همگن سازی فرهنگی اگر چه نمی­تواند رفتارها را به طور کامل استاندارد نموده اما می­تواند تاثير به سزايی داشته باشد.

يکی از اقدامات اصلی برای توسعه رفتار مناسب رانندگي، تکيه بر فرهنگ رانندگي است. از اين رو فرهنگ رانندگي استانداردهايي را ارايه می­دهدکه با آنها رفتار رانندگان سنجيده می­شود. اهميت بررسي موضوع فرهنگ رانندگي در تصادفات جاده­اي روشن است. زيرا خودرو كاربردهاي فراوان و نويني پيدا كرده، كه تصور حذف آن، دور از ذهن است. با توجه به اهميت فرهنگ رانندگي، بايستي با بهره گيري از شيوه­هاي نوين  براي كاهش تصادفات جاده­اي تدابيري اتخاذ شود. يکی از اين اقدامات، سامان دادن رانندگي بر فرهنگ سازي است.

در واقع براي كاهش تصادفات جاده­اي بايستي فرهنگ رانندگي را ارتقا داد. اين ارتقا منجر به تغيير باورها و رفتارها می­شود؛ كه هدف از آن، ارايه ديدگاهي جديد، اصلاح باورهاي پيشين و حذف اعتقادات نادرست در رانندگي است. هدف اصلي، شناخت و تغيير رفتار رانندگان در راستاي كاهش تصادفات جاده­اي است.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

بررسي تلفات ناشي از تصادفات جاده هاي استان مازندران در سال 1392

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

بررسي تلفات ناشي از تصادفات جاده ه­اي استان مازندران در سال 1392

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.