دانلود پایان نامه با موضوع : حداقل نیازمندی‌های زنجیره تامین

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

عارضه یابی زنجیره تامین با استفاده از استاندارد CSCMP

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

کلیات شرکت

شرکت داروسازی ایران داروک  در سال 1360 با شعار «مسیر سبز سلامتی» در زمینی به وسعت 14000 مترمربع با زیر بنایی بیش از 8000 متر مربع در کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج راه اندازی و به بهره برداری رسید.

این شرکت ابتدا تولیدات خود را با فرآوری و بسته‌بندی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی استاندارد شروع نمود و پس از تلاش بسیار موفق به تولید فرآورده‌های دارویی گیاهی به فرم قرص و شربت  نظیر آنتوم و تیمکس گردید. به مرور زمان لیست محصولات تولیدی خود را با هدف تولید داروهای گیاهی بر اساس استانداردهای بین المللی و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در جهت ارتقاء سطح کیفیت و سلامت جامعه افزایش داد. به طوری  که در طی این مدت با در نظر گرفتن اهدافی نظیر تهیه فرم‌های دارویی قابل قبول بر اساس معیار‌های رایج بین المللی و مطابق با اصول GMP موفق گردید بیش از 20 نوع فرمولاسیون دارویی، تهیه و روانه بازار مصرف نماید. در تهیه این فرمولاسیون‌ها بیش از چهل نوع گیاه دارویی استفاده می‌شود که پس از تهیه توسط کارشناسان علمی و تأیید مشخصات کمی و کیفی آنها توسط واحد کنترل کیفی، در پروسه تولید قرار گرفته و به اشکال دارویی از قبیل قرص، قطره، شربت و ساشه تبدیل می‌گردند. در حین تولید نیز آزمایشات کنترلی بر روی فرآورده‌ها انجام گرفته و نهایتاً پس از تأیید، بسته بندی گردیده و روانه بازار مصرف می‌گردند.

در سال 1390 این شرکت به مجموعه عظیم پوراطب پیوست تا این مجموعه جامع بتواند پاسخگویی تمامی درخواست‌های جامعه پزشکی کشور در زمینه نیازهای دارویی باشد و در این راستا گامی مؤثر بر ارتقاء سلامت ایرانیان بردارد.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

عارضه یابی زنجیره تامین با استفاده از استاندارد CSCMP

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 عارضه یابی زنجیره تامین با استفاده از استاندارد CSCMP

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.