دانلود پایان نامه : آراء و نوآوری‌های فلسفی- منطقی ویلفرد سلرز

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 آراء و نوآوری‌های فلسفی- منطقی ویلفرد سلرز

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

گزارش‌های مشاهدتی

با این حال چگونه در همه تجربه‌گرایی سنتی اتوریته جمله‌نشانه‌ای به‌عنوان «بیان دانش مشاهدتی» فهمیده می‌شود. سلرز سعی می‌کند شباهت‌هایی را بین «گزارش‌های مشاهدتی» و «اظهارات تحلیلی» بیابد. از نظر او چنین ادعا شده است که درحالی‌که اظهارات تجربی رایج می‌توانند بدرستی بدون صادق بودن ساخته شده باشند، گزارش‌های مشاهدتی به اظهارات تحلیلی شباهت دارند در‌ اینکه اگر بدرستی ساخته شده باشند، به‌اندازه شرط ضروری صدق‌شان مناسب هستند و ‌این امر از «نحوه درست ساختن» گزارشِ «این سبز است» استنتاج شده است که موضوع «پیروی از قواعد» برای استفاده از «این»، «سبز»، «است» می‌باشد.

متن کامل در سایت امید فایل 

دانستن سه نکته در‌اینجا ضروری است:

  • یک نکته کوتاه درباره واژه «گزارش[1]». در کاربرد عادی، یک گزارش گزارشی است که توسط کسی انجام شده باشد. برای ساختن گزارش باید کاری انجام داد. اما در ادبیات معرفت‌شناسی واژه گزارش یا «konstatierung» کاربردی تکنیکی دارد که در آن یک نشان جمله می‌تواند یک نقش گزارشاتی را بازی کند
  • بدون یک برنامه زبانی مشخص
  • بدون داشتن ویژگی «از کسی به کسی» بودن، هرچند که یک‌چنین چیزی مثل «صحبت باخود فرد» وجود دارد
  • نباید فرض کرد که چون «گزارش‌ها» در معنای روزمره افعال[2] هستند پس در معنای konstatierunge هم افعال هستند. به عبارت دیگر، درستی konstatierunge به‌عنوان امر قابل سنجش به درستی افعال تفسیر می‌شود. تاکید در‌ اینجاست که نه همه بایدها می‌بایست به انجام برسد و نه همه درستی‌ها درستی افعال هستند.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی صنایع با عنوان 

آراء و نوآوری‌های فلسفی- منطقی ویلفرد سلرز

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.