بررسي رابطه بين عوامل سازماني ، مديريتي و ارتقاء بهره وري نيروي انساني – دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   بررسي ارتباط بين عوامل سازماني ، مديريتي و ارتقاء بهره وري نيروي انساني

تکه ای از متن پایان نامه :

 

 

جدول ( 2-4 ) مدل مفهومی پژوهش

 

بخش چهارم :

2-27- تاریخچه شرکت صالح گچ سمنان

شرکت صالح گچ سمنان در قالب تعاونی در سال 1369 تاسیس و تحت شماره 1041 در اداره ثبت   شرکت های سمنان به ثبت رسید.

پس از احداث و بهره برداری کارخانه در سال 1373و با اخذ پروانه بهره برداری به شماره  12222/23 از سازمان صنایع و معادن شروع به تولید و عرضه گچ ساختمانی نمود .

این شرکت با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات روز و با توان نیروهای متخصص ایرانی ، به ویژه با انتخاب و بکارگیری و بهره گیری از سنگ گچ مرغوب از معدن تحت تملک خود توانسته می باشد با کیفیت ترین گچ ساختمانی را در کشور تولید نموده و در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان خود قرار دهد .

به نحوی که مصرف کنندگان سراسر کشور و همچنین کشورهای همسایه مانند عراق ، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه  همواره از کیفیت و مرغوبیت گچ تولیدی این شرکت ابراز رضایت و قدردانی نموده اند .

تشویق ها و طرفداری های مشتریان منجر به افزایش تقاضا و در نتیجه شرکت صالح گچ را هم وادار به احداث فاز دوم کارخانه و افزایش تولید به حد 1000 تن گچ در روز ، در سال 1381 نمود .

احداث فاز سوم تولید در سال 1384 صورت گرفت و میزان تولید کارخانجات صالح گچ را به مرز 1500 تن در روز رساند .

در سال 1387 شرکت با احداث فاز چهارم ، تولید روزانه خود را به 2000 تن رسانید که منجر به کسب عنوان بزرگترین تولید کننده گچ ساختمانی در ایران گردید .

از آن روز به بعد شرکت صالح گچ نه تنها موفق به حفظ این عنوان بوده بلکه کوشش و جدیت خود را در عرضه گچ جداسازی سنگ های درشت و غیر قابل بهره گیری مابقی آن توسط لودرها به کامیونهای بارگیری منتقل می گردد . سنگ بارگیری شده به محل کارخانه حمل می گردد .

 بررسي ارتباط بين عوامل سازماني ، مديريتي و ارتقاء بهره وري نيروي انساني

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد:مطالعه ارتباط بین عوامل سازمانی ، مدیریتی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.