بررسي رابطه بين عوامل سازماني ، مديريتي و ارتقاء بهره وري نيروي انساني – پایان نامه ارشد

دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   بررسي ارتباط بين عوامل سازماني ، مديريتي و ارتقاء بهره وري نيروي انساني

تکه ای از متن پایان نامه :

2 – تولید :

پس از آنکه سنگ گچ به محل کارخانه حمل گردید وارد واحد سنگ شکن می گردد ، دستگاه سنگ شکن ، سنگ گچ ورودی را به قطعات کوچک و با دانه بندی یکنواخت تبدیل می کند . سپس سنگ های خرد شده روی نوار نقاله های مخصوص قرار گرفته و به سیلوی مواد خام وارد و از آنجا به سمت کوره هدایت می گردد. در این قسمت مراحل مختلف پخت گچ انجام میگردد . بخش های مختلف هر یک از خط های تولید شامل مشعل ، پیش کوره ، ترومل ، آسیابها ، الواتورها ، دینام ها ، سیلوهای با اندازه های گوناگون و… می باشد . مشعل حرارتی با بهره گیری از سوخت گاز طبیعی دمای بسیار بالایی را ایجاد و از دهانه ورودی کوره باعث پختن و اقدام آوری سنگ گچ نرم شده می گردد . حرارت زیاد موجب می گردد تا بخار آب موجود در سنگ گچ گرفته شده و تبدیل به گچ پخته گردد .

پس ازتائید اتاق فرمان گچ آماده توسط نوار نقاله های مخصوص وارد سیلوی پخت می گردد و پس از طی چند مرحله دیگر نهایتا به سیلوی بارگیری منتقل و آماده بسته بندی می گردد .

3 – آزمایشگاه :

در آزمایشگاه به طور مرتب و روزانه چندین بار و به ازای هر خط تولید و آسیاب های مربوطه به دفعات مکرر در طول شبانه روز آزمایش های متعدد انجام می شود . مانند این آزمایشها زمان گرایش اولیه و ثانویه برای نمونه های ارسالی گچ تولیدی می باشد ، که حتما بایستی در بازه ارائه شده از سوی سازمان استاندارد ملی ایران باشد . میزان نرمی گچ تولیدی رنگ و آزمون تاب فشاری و تاب خمشی و آزمون نشانه گذاری روی کیسه ارسالی و آزمون تعیین میزان سولفات کلسیم از دیگر آزمایش هایی می باشد که توسط پرسنل آزمایشگاه انجام می شود .

 بررسي ارتباط بين عوامل سازماني ، مديريتي و ارتقاء بهره وري نيروي انساني

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد:مطالعه ارتباط بین عوامل سازمانی ، مدیریتی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.