زمان بندی بهنگام سیستم تولید جریانی با محدودیت پذیرش سفارشات و نگهداری پیشگیرانه ماشین ها – پایان نامه رشته مهندسی صنایع

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

زمان بندی بهنگام سیستم تولید جریانی با محدودیت پذیرش سفارشات و نگهداری پیشگیرانه ماشین ها  

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

مروری بر ادبیات مساله کارگاه گردش کاری با محدودیت دسترسی ماشین­ها

لی]23[ برای اولین بار فرض محدودیت دسترسی ماشین­ها را وارد مسایل کارگاه گردش کاری نمود. او مساله کارگاه گردش کاری دو ماشینه را با فرض یک بازه عدم دسترسی معلوم بر روی ماشین اول یا دوم، با تابع هدف دوره زمانی ساخت مورد بررسی قرار داد. او ثابت کرد که این مساله NP-سخت می­باشد و برای حل آن از روش برنامه­ریزی پویا[1] و روش ابتکاری استفاده نمود. اسپینوس[2] و همکاران]24[ ثابت نمودن که مساله کارگاه گردش کاری دو ماشینه با چند بازه عدم دسترسی معلوم و پردازش بدون توقف کارها به شدت NP-سخت می­باشد و برای حل آن یک روش ابتکاری ارایه نمودند.

آژگون[3] ]25[ مساله کارگاه گردش کاری  ماشینه را با چند بازه عدم دسترسی معلوم یا منعطف با تابع هدف دوره زمانی ساخت در نظر گرفتند.آنها برای حل این مساله از یک روش ابتکاری بهبود دهنده استفاده نمودند که جواب­های اولیه تولیدشده با  الگوریتم ژنتیک و جستجوی ممنوعه را بهبود می­داد. بریت[4] ]26[ مسئله کارگاه گردش کاری دو ماشینه را با تابع هدف دوره زمانی ساخت و فرض از سر­گرفتنی بودن کارها بررسی نموده و برای آن یک روش حل تقریبی ارایه نمود. آژگون]27[ از یک روش ابتکاری مبتنی بر روش هندسی برای حل مساله کارگاه گردش کاری  ماشینه با تابع هدف دوره زمانی ساخت و چند بازه عدم دسترسی معلوم بر روی هر ماشین استفاده نمود.رویز[5] و همکاران]28[ مساله کارگاه گردش کاری  ماشینه را با فعالیت­های نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و با تابع هدف دوره زمانی ساخت در نظر گرفتند و با استفاده از الگوریتم ژنتیک، کلونی مورچگان و روش ابتکاری آن را حل نمودند.

یانگ[6] و همکاران]29[ نوع جدیدی از محدودیت دسترسی که بعد از پردازش تعداد مشخصی از کارها ایجاد می­شود را در مساله کارگاه گردش کاری دو ماشینه و با تابع هدف دوره زمانی ساخت در نظر گرفتند و با استفاده از روش­های ابتکاری آن را حل نمودند. لیائو و تیسای[7] ]30[ یک مدل ریاضی برای مساله کارگاه گردش کاری دو ماشینه با تابع هدف دوره زمانی ساخت و محدودیت­های دسترسی که بعد از پردازش تعداد مشخصی از کارها ایجاد می­شود، ارایه نمودند و با استفاده از روش شاخه و کران و ابتکاری آن را حل نمودند.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

پایان نامه زمان بندی بهنگام سیستم تولید جریانی با محدودیت پذیرش سفارشات و نگهداری پیشگیرانه ماشین ها

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

پایان نامه زمان بندی بهنگام سیستم تولید جریانی با محدودیت پذیرش سفارشات و نگهداری پیشگیرانه ماشین ها

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی صنایع با عنوان 

زمان بندی بهنگام سیستم تولید جریانی با محدودیت پذیرش سفارشات و نگهداری پیشگیرانه ماشین ها

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.