دانلود پایان نامه : توسعه مدل جدیدی برای پیش بینی قابلیت اعتماد محصولات بر اساس رویکرد بیز

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

توسعه مدل جدیدی برای پیش¬بینی قابلیت اعتماد محصولات بر اساس رویکرد بیز

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

اطلاعات ورودی به مدل

اطلاعات ورودی به مدل از دو بخش تشکیل شده است. اطلاعات مربوط به محصولات قبلی و اطلاعات مربوط به محصول جدید بعد از معرفی آن به بازار. در ادامه به توضیح این دو دسته می‌پردازیم [5].

 اطلاعات محصولات گذشته: قبل از آن­که محصول جدید به بازار معرفی شود، اطلاعات مربوط به محصولات گذشته موجود است. این اطلاعات شامل داده‌های مربوط به طول عمر محصولات قبلی و اطلاعات تعمیر آن‌هاست. به عبارتی داده‌های مربوط به نرخ خرابی محصولات قبل در دسترس است. با توجه به این اطلاعات برای هر محصول پارامترهای توزیع وایبال قابل برآورد است. بدین ترتیب برای هر محصول یک مقدار برای پارامترهای α و β بدست می­آید. همانطور که قبلاً بیان شد، فرض بر این است که پارامتر β مقدار ثابتی داشته باشد. بنابراین برای هر محصول تنها پارامتر α تخمین زده می‌شود. با کمک این نتایج می‌توان قابلیت اعتماد اولیه محصول جدید را بدست آورد. به عبارتی می‌توان میانگینی از α محصولات قبل را به عنوان برآورد اولیه پارامتر α محصول جدید در نظر گرفته و قابلیت اعتماد آن را محاسبه کرد.

اطلاعات محصول جدید: بعد از گذشت مدتی از معرفی محصول جدید به بازار، داده‌های مربوط به طول عمر آن بدست می‌آید. مدل بیز اطلاعات محصولات قبل را با داده­های جدید به­هنگام می­کند، تا این­که برآورد دقیق­تری از قابلیت اعتماد محصول بدست آید.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

توسعه مدل جدیدی برای پیش¬بینی قابلیت اعتماد محصولات بر اساس رویکرد بیز

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

توسعه مدل جدیدی برای پیش¬بینی قابلیت اعتماد محصولات بر اساس رویکرد بیز

این نوشته در پایان نامه ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.